SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH (K/M)

/miejsce pracy: Gorzowski Szpital Wojeódzki, Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Księgowanie faktur zakupu w obszarze kosztów i środków trwałych na potrzeby rozliczeń rachunkowych i podatkowych
  • Weryfikacja dokumentów pod względem poprawności rachunkowej i podatkowej
  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • Realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku
  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: księgowość, finanse, ekonomia
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu zmian w przepisach podatkowych
  • Miłą atmosferę

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji