SPECJALISTA DS. IT (K/M)

/miejsce pracy: Nowa Sól, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne pracowników firmy
  • Wsparcie managerów podczas onboardingu oraz offboardingu (sprzęt, oprogramowanie, dostęp itp.)
  • Instalowanie i aktualizacja systemów, oprogramowania
  • Przewidywanie i zgłaszanie konieczności wymiany sprzętu
  • Współpraca z zespołem IT w Grupie

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie priorytetami

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym oraz rozwoju wraz z firmą – Greenfield
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca w organizacji nastawionej na ludzi
  • Pakiet benefitów

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji