SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (K/M)

/miejsce pracy: Sulechów, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie ofert zatrudnienia i pozyskiwanie pracowników
  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i akt osobowych
  • Opracowywanie projektów regulaminów wewnętrznych przedsiębiorstwa Spółki
  • Kontrola prawidłowego wykorzystania zwolnień lekarskich, bieżąca aktualizacja badań
    lekarskich pracowników
  • Naliczanie wypłat wynagrodzeń pracownikom zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę,
    umowę zlecenie w programie
  • Dokonywanie rozliczeń deklaracji ZUS: DRA ,RCA, RSA, RZA oraz przesyłanie je drogą
    elektroniczną wszystkich dokumentów rozliczeniowych deklaracji , raportów dotyczących
    comiesięcznych rozliczenia składek społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego wszystkich
    pracowników, zleceniobiorców, świadczeń biorców pobierających zasiłek stały i świadczenie
    pielęgnacyjne.
  • Sporządzanie PIT-11 dla pracowników

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • Dobra znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych i
    RODO
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól