SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

08:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Odpowiedzialność za proces prawidłowego naliczania wynagrodzeń i innych składników list płac
  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów do ZUS, US, GUS, PFRON, PPE
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, kancelariami komorniczymi
  • Administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • Ścisła współpraca z działem kontrolingu

WYMAGANIA

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów ERP i Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i ZFŚS
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz terminowość w realizacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata

Recruitment Manager