SPECJALISTA DS. PŁAC (K/M)

/miejsce pracy: Gorzowski Szpital Wojewódzki | Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i PIT
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań GUS
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu Płatnik
  • Umiejętności analityczne i zdolność pracowania z dużą ilością danych
  • Rzetelność, dbałość o szczegóły, terminowość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu zmian w przepisach podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Miłą atmosferę

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji