SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (K/M)

/miejsce pracy: Myślibórz, woj. zachodniopomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i średniego szczebla
  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy
  • Pozyskiwanie potencjalnych kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych
  • Budowanie i aktualizowanie wewnętrznej bazy danych CV
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w firmie oraz wstępna ocena predyspozycji merytorycznych i psychologicznych kandydatów
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
  • Koordynowanie i administracja procesu zatrudniania i wdrażania nowych pracowników
  • Wzmacnianie marki pracodawcy
  • Współpraca ze szkołami i uczelniami wyższymi, prowadzenie projektów stażowych
  • Reprezentowanie przedsiębiorstwa na wydarzeniach związanych z branżą HR (np. na targach pracy)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub w wewnętrznym dziale HR
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność, kreatywność
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Duża samodzielność w organizacji pracy

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji