SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (K/M)

/miejsce pracy: Gdynia, woj. Pomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych oraz nawiązywanie trwałych relacji z klientami

  • Sprzedaż systemów do zarządzaniami firmami

  • Przygotowywanie i prowadzenie rozmów handlowych

  • Przygotowywanie ofert

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i negocjacji

  • Raportowanie wyników sprzedażowych

  • Obszar działania woj. pomorskie oraz woj. warmińsko-mazurskie

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych (ERP, BI, WMS)

  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej złożonych produktów informatycznych

  • Umiejętność prowadzenie rozmów biznesowych z kadrą zarządzającą średniego i wysokiego szczebla

  • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (medyczny, sportowy)

  • Elastyczne podejście do organizacji pracy

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji