SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ IT (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Instalacja, konfiguracja, testowanie, wdrażanie rozwiązań opartych o ekstrakcję danych
  • Automatyzacja i ciągła optymalizacja procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Przeprowadzenie szkoleń pracowników
  • Wsparcie powdrożeniowe
  • Utrzymanie i administracja aplikacji

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów, preferowane IT lub nowoczesne technologie
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administracją i usługami opartymi o rozwiązania
    Microsoft (Windows Serwer, AD, Office 365, MS SQL)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Powershell oraz podstaw języka SQL
  • Mile widziana znajomość oprogramowań OCR do ekstrakcji danych (np. Flexi Capture)
  • Zdolności analityczne, szybkość w pozyskiwaniu wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji