SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (K/M)

/miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami
  • Analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie
  • Wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw
  • Poszukiwanie nowych rynków pozyskania materiałów oraz usług
  • Optymalizacja kosztów
  • Monitorowanie wzrostu cen dostawców
  • Realizowanie polityki działu zakupów
  • Prowadzenie ewidencji dostaw materiałów, raportów i dokumentacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności
  • Zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywanym doświadczeniem
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prace w dynamicznym i młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji