SPECJALISTA/TECHNIK DIAGNOSTYKI SAMOCHODOWEJ (K/M)

/miejsce pracy: Barlinek/Szczecin, woj. zachodniopomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna diagnostyka i naprawa pojazdów wraz z odpowiednią dokumentacją / gromadzeniem danych
  • Analiza i dokumentacja zużycia części i materiału wraz ze wzrostem przebiegu pojazdów
  • Wprowadzanie przeróbek w pojazdach
  • Ocena i przetwarzanie dokumentacji danych pomiarowych oraz przekazywanie wyników pomiarów
  • Diagnozowanie i analiza błędów ze szczególnym uwzględnieniem elektryki/elektroniki
  • Przeprowadzanie testów pojazdów, systemów i komponentów
  • Instalacja i modyfikacja sprzętu testującego/pomiarowego, a także rejestratorów danych i systemów kamer

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie elektrotechniki, mechatroniki, technologii pojazdów,
    technologii komunikacji w pojazdach lub podobnej kwalifikacji
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie techniki pojazdów samochodowych oraz
    dogłębna znajomość budowy pojazdu
  • Rozszerzona wiedza w zakresie elektroniki/budowy pojazdu w tym standardy komunikacji
    takie jak CAN, LIN, FlexRay i Ethernet
  • Idealne umiejętności obsługi CANoe, a także narzędzi flash specyficznych dla producenta
    (iDEX, ODIS) i rejestratorów danych
  • Doświadczenie w dziedzinie e-mobilności i alternatywnych układów napędowych
  • Dobra obsługa systemów diagnostycznych OBD, systemów informacyjno-rozrywkowych i wspomagających jazdę
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zrozumienie techniczne
  • Znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Samodzielny i zorganizowany sposób pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość oraz elastyczność
  • Umiejętność obsługi narzędzi MS Office (Outlook, Word, Excel i PowerPoint)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wg niemieckiego poziomu płac

  • Wprowadzenie oraz dalsze kompleksowe szkolenia w oparciu o najnowsze technologie w
    zakresie badania pojazdów

  • Ciekawy zakres obowiązków w młodym, dynamicznym i pomocnym zespole

  • Współpraca z europejskimi producentami samochodów w zakresie badań technicznych,
    rozwoju i zapewnienia jakości.

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji