STARSZY SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU (K/M)

/miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku
  • Przygotowywanie i zbieranie danych niezbędnych dla comiesięcznego raportowania
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników operacyjnych i finansowych
  • Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz
  • Analiza budżetów i prognoz oraz wyjaśnianie ewentualnych odchyleń
  • Dokonywanie podsumowań, opracowań zbiorczych, informacji dla różnych poziomów
    decyzyjnych
  • Wsparcie w procesie ustalania cen transferowych
  • Monitorowanie oraz aktualizacja danych w SAP: BOM, wersje produkcyjne, czasy cykli oraz
    koszty
  • Tworzenie oraz modyfikowanie kodów materiałów w SAP

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, kontroling lub pokrewne)
  • Doświadczenie w kontrolingu, analizie finansowej lub audycie finansowym
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność
  • Elastyczność i umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się
    otoczenia
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji