TALENT ACQUISITION SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Zapewnienie najlepszego doświadczenia kandydatów w całym procesie rekrutacyjnym
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług wspierających działania dla wybranych projektów
  • Współpraca z zespołem HR (5 osób)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Świetna organizacja pracy i umiejętność prowadzenia wielu różnych projektów równocześnie
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym, dynamicznym i zmieniającym się środowisku

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę w systemie hybrydowym (ok. 50 % czasu pracy zdalnej w miesiącu)
  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych, kursy m.in. językowe
  • Dofinansowanie inicjatyw pracowniczych, bonusy w postaci nagrody rocznej, ZFŚS i inne

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól