TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

3 zmiany (4-brygadowy)

Godziny pracy

6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych
  • Bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Realizacja harmonogramów napraw i konserwacji linii produkcyjnych oraz przygotowywanie prac prewencyjno-remontowych linii produkcyjnych i wyposażenia
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji napraw, standardów przeglądów maszyn
  • Uczestniczenie w rozruchu nowo budowanych linii produkcyjnych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (preferowane: automatyka, mechatronika, elektrotechnika, budowa maszyn)
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub w podobnym obszarze technicznym
  • Mile widziane dotychczasowe doświadczenie w pracy jako automatyk
  • Posiadanie uprawnień SEP gr I, mile widziana gr II i III
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie utrzymaniem ruchu
  • Praktyczna znajomość budowy maszyn i nowoczesnych systemów kontrolno-sterujących
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość szkoleń i rozwoju

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Martyna Ozimina

Junior Recruiter