TECHNOLOG PRODUKCJI (K/M)

/miejsce pracy: Słubice, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokumentowanie danych produktu w systemie ERP
  • Tworzenie I aktualizacja dokumentacji technologicznej w tym instrukcji produkcyjnych
  • Usprawnianie procesu produkcji
  • Stała komunikacja z inżynierami produkcji z działu R&D

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym lub pokrewnym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Analityczne i systematyczne podejście do pracy
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z optymalizacją procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi
  • Elastyczny system czasu pracy w tym możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet medyczny
  • 1 dzień dodatkowo wolny w roku
  • Eventy integracyjne 2 razy w roku

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji